Robotická sekačka pro vaši zahradu

Pomůžeme s výběrem robotické sekačky

Rozhodujete se pro koupi robotické sekačky a potřebujete s tím poradit? Jsme tu pro Vás, abychom Vám s výběrem pomohli. Zde je návod, jak v takovém případě budeme postupovat.

V momentě kdy se k tomuto kroku rozhodnete je nejlepší kontaktovat našeho odborníka telefonicky nebo e-mailem. Kontakt na něj naleznete v kontaktech v záhlaví nebo zápatí našich stránek. Kolega se s Vámi domluví na nejlepším postupu a vše s Vámi vyřeší k Vaší spokojenosti.

Ještě před tím, než odborníka kontaktujete, tak je dobré připravit si pár podkladů, které nám velmi pomohou s výběrem. Co tedy od Vás budeme potřebovat:

  1. Adresu, kde se bude sekačka instalovat

Na co to potřebujeme? Podíváme se na mapy na internetu, kde uvidíme, o jakou zahradu se jedná a jak vypadá. Samozřejmě záleží na tom, jak aktuální snímky Vaší zahrady jsou na internetu dostupné, ale to už se s Vámi dohodne náš člověk.

  1. Velikost trávníku, který se bude sekat. Pokud je trávník rozdělen na více ploch, pak je dobré znát i přibližnou velikost jednotlivých ploch. Pokud tuto informaci neznáte, pak si ji přibližně spočítáme právě z map, na které se podíváme na základě adresy instalace.
  2. Aktuální fotografie zahrady z různých úhlů. Toto nám poslouží k tomu, abychom si udělali co nejlepší obrázek o Vaší zahradě, úskalích a případných problematických místech
  3. Pokud máte na zahradě svah, pak budeme potřebovat vědět jeho sklon. Nebavíme se zde o mírných svazích, ale pouze o případech, kdy se jedná o svah s větším sklonem. Ke změření sklonu svahu můžete použít i Váš mobilní telefon při využití vhodné aplikace, například aplikace Bubble Level slouží poměrně dobře.
  4. V případě složitější zahrady je vhodný i nákres zahrady s vyznačením rozměrů. Robotické sekačky mají určitá omezení a tak potřebujeme znát například úzká místa, jaké jsou překážky na trávníku a podobně

Všechny tyto Podklady nám můžete poslat na e-mail info@robotprofi.cz s žádostí o radu při výběru vhodné robotické sekačky. Na základě těchto podkladů dokážeme poměrně dobře poradit s vhodným modelem stroje.

 

V dalším kroku, nebo pokud to bude nutné dokážeme také na Vaši zahradu přijet osobně a vše probrat na místě. To již se ale jedná o placenou službu. Platbu za tuto službu Vám ovšem vrátíme zpět v případě, pokud si od nás následně stroj koupíte a necháte nainstalovat. Tuto službu si můžete objednat přímo v našem e-shopu v kategorii servis a instalace pod názvem “Prohlídka pro výběr sekačky“. Tuto službu nabízíme v rámci východních Čech.