Robomow k vlastní instalaci

Zvažujete koupi robotické sekačky Robomow a chcete si instalaci provést sami? Modely v této kategorii obsahují instalační sadu drátu a kolíků právě pro vlastní instalaci. Množství materiálu odpovídá standardní instalaci pro daný model. V případě potřeby je možno drát i kolíky dokoupit samostatně. Modely v této kategorii Robomow neobsahují komunikační GSM modul. Nefunguje u nich tedy komunikace na dálku a vše co je s ní spojené. Komunikační modul je možné dokoupi samostatně a do stroje doplnit.

Vše na jednom místě. Jsme výhradním distributorem robotických sekaček Robomow. Zajistíme pro Vás odborné poradenství, instalace i záruční a pozáruční servis.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Robotická sekačka Robomow RK2000  + zimní uskladnění zdarma
Dárek zdarma
Doprava zdarma
58 990 Kč

Robotická sekačka Robomow RK2000 je převratnou novinkou ve svém segmentu, která Vás bude bavit. Krásný design, veliký výkon a perfektní střih potěší každého zahradkáře.

Kód: ACZ22AKHAFB619
Robotická sekačka Robomow RK1000  + doplněk produktu + zimní uskladnění
Dárek zdarma
Doprava zdarma
41 990 Kč

Robotická sekačka Robomow RK1000 je převratnou novinkou ve svém segmentu, která Vás bude bavit. Krásný design, veliký výkon a perfektní střih potěší každého zahradkáře.

Kód: ACZ22AKFAFB619
Robotická sekačka Robomow RT300  + doplněk produktu + zimní uskladnění
Dárek zdarma
Doprava zdarma
14 990 Kč
22 990 Kč (–34 %)

Robotická sekačka Robomow RT300 je základním modelem určeným pro plochy trávníku do 300 m2.

Kód: ACZ22ATBABB619

Obraťte se na nás v případě jakýchkoli dotazů. Jsme připraveni s Vámi probrat potřeby, vybrat správný stroj a případně i stroj nainstalovat.