Zimní servis robotických sekaček

O Vaši sekačku se postaráme i v zimě

Robotické sekačky jsou plné elektroniky, která je sice dobře chráněna před nepřízní počasí, ale je stavěná na práci a život v období od jara do podzimu. Chlad pod bodem mrazu společně s vlhkostí ji samozřejmě příliš nesvědčí. Proto je potřeba sekačce zajistit vhodné podmínky pro zimní spánek. Co je důležité pro správné zazimování:

  1. Sekačku vhodně a dostatečně očistit od všech nečistot
  2. Naplno nabít baterii a stroj vypnout
  3. Stroj uložit na suché místo kde teplota neklesá pod bod mrazu
  4. Nejlépe baterii alespoň 1 x za zimu znovu dobít

 

Jestliže nedokážete své sekačce toto dopřát, nebo se vám s tím nechce zabývat, pak můžete využít našich služeb. A jaké služby nabízíme:

Zimní údržby robotických sekaček Robomow a AMA FREEMOW

Pod pojmem zimní údržby u nás Vaši sekačku kompletně rozebereme, vyčistíme každý šroubek a zkontrolujeme, zda je vše v pořádku. Následně vše opět složíme dohromady. V případě, že je něco potřeba vyměnit, tak se s Vámi dohodneme jak se to provede. Stroj následně odzkoušíme v našem testovacím centru a zašleme Vám zpět.

 

Uložení sekačky na zimu

Pokud u nás využíváte službu zimní údržby a chcete sekačku až na sezónu, pak je možné u nás stroj nechat uložit. Stroj uskladníme ve vhodných podmínkách tak, aby zimu přečkal bez úhony a dodáme Vám ho až v okamžiku, kdy jej opět začnete provozovat na Vaší zahradě.

 

Veškeré služby si můžete objednat přímo v našem eshopu, nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese info@robotprofi.cz