Novinky

O nás

Firma ama Czech s.r.o. byla založena v dubnu 2007 jako sesterská firma Italského partnera A.M.A. SpA. Společnost je zaměřena na import, prodej a distribuci kompletního sortimentu zahradní techniky, vybavení dílny, příslušenství a náhradních dílů pro zahradní techniku a příslušenství a náhradních dílů pro zemědělskou techniku. Moderní zázemí, silný zahraniční partner, kvalitní a dostupné výrobky vyráběné v Evropě a zkušený tým pracovníků jsou základem mladé a moderní firmy ama Czech s.r.o. Našim cílem je vyrábět, prodávat a poskytovat maximální záruční i pozáruční servis na kvalitní avšak dostupné výrobky pro zahradu a zemědělství. Zaměřujeme se na potřeby a přání zákazníka tak, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti a zaručeného užitku z od nás zakoupených výrobků.

Mladá firma s dlouholetými zkušenostmi. Ačkoli je firma ama Czech s.r.o. velice mladou firmou tak má z čeho čerpat. Firma staví na dlouholeté zkušenosti zahraničního partnera a to nejen v prodeji výrobků, ale i v jejich výrobě. Pečlivá příprava, vysoce odborný výběr komponentů od předních světových výrobců, vlastní výroba komponentů, poctivý vývoj s vlastní zkušebnou, CE certifikace ve vlastní režii, vysoké standardy kvality a mnohá další kritéria staví firmu AMA SpA mezi přední výrobce a prodejce sortimentu nejen ve své domovině v Itálii ale i v dalších 12 zemích Evropské Unie a v USA.

Hned po vstupu na trh jsme získali také obchodní zastoupení na robotické sekačky Robomow. V tomto segmentu tedy máme zkušenosti s poradenstvím, prodejem i servisem od samého začátku v roce 2007. V roce 2019 se nám nabídku podařilo rozšířit o výrobky značky Kress, která je v této branži velmi známá v zahraničí. i nadále rozšiřujeme portfólio našich výrobků o různé příslušenství jako jsou domečky pro stroje, speciální obvodové dráty pro delší životnost, ale také o náhradní díly na konkurenční stroje.

Věříme, že naše cesta je ta správná a že také náš zákazník toto pozná. Klademe maximální důraz na spokojenost a kvalitu služeb. Budeme rádi, pokud i Vy vyzkoušíte naše výrobky a služby a budeme se těšit na Vaši pozitivní reakci.

Uskladnění sekačky na zimu

Potřebujete aby se Vám někdo postaral o Vaši sekačku během zimy? Robotická sekačka je plná elektroniky a proto je pro její životnost velmi důležité, aby o ni bylo správně postaráno přes zimu. My nabízíme prostory s vhodnout teplotou, starost o baterii během zimy a přípravu na novou sezónu.

Tato služba je dostupná pouze v kombinaci se zimní údržbou. Je to z toho důvodu, že nemůžeme držet v našem skladu stroje znečištěné trávou, a proto je potřeba je nejprve řádně vyčistit.

Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte nás a domluvíme se na detailech uskladnění.

Zimní údržba robotické sekačky

Zimní údržba robotických sekaček

Vlastníte robotickou sekačku a nelíbí se Vám jak po pracovní sezónně vypadá? Nezdá se Vám jak funguje a chtěli by jste ji kompletně prohlédnout? Od toho nabízíme službu, kterou nazýváme zimní údržba. Tato služba zahrnuje následující kroky:

  • sekačku u Vás necháme vyzvednout přepravní službou - Vy ji musíte zabalit
  • u nás sekačku kompletně rozebereme
  • perfektně vyčistíme každý díl
  • následně sekačku opět složíme
  • odzkoušíme její funkcionalitu
  • během předchozích kroků vše pečlivě kontrolujeme
  • navrhneme vhodné opravy/výměny dílů, aby stroj správně fungoval
  • provedeme dohodnuté opravy/výměny
  • stroj kompletně naleštíme
  • odesíláme opět k Vám

Služba se částečně liší model od modelu sekačky. Objednávat službu můžete zde, jen je třeba vybrat tu správnou, která je ušitá přímo na míru Vašemu stroji: Zimní údržba robotické sekačky

Tuto službu je možno doplnit o službu zimního uskladnění, kdy se o sekačku postaráme až do nadcházející sezóny a Vy tak již nemusíte nic dále řešit. Více informací o této službě najdete v tomto článku: Uskladnění sekačky na zimu

Poradíme s výběrem sekačky

Poradenský servis AMA CZECH s robotickými sekačkami

Potřebujete pomoci s výběrem robotické sekačky?
Nevíte si rady s instalací robotické sekačky?
Máte nějaké technické potíže s Vaší robotickou sekačkou?

To vše a mnoho dalšího Vám můžeme vyřešit. Neváhejte nás kontaktovat a podělit se s námi o Vaše trápení. Uděláme vše pro to, abychom Vás takového trápení zprostili.

Běžně jsme dostupní v době od 8:00 do 16:00, ale po předchozí domluvě se můžeme dohodnout i na jiném termínu.

 

tel: 498 100 050

info@robotprofi.cz

Instalace robotické sekačky

Provádíme kompletní instalační servis na robotické sekačky z naší nabídky od značek Robomow, Kress a Belrobotics/Yamabiko. Naše služby fungují následovně:

1. zašlete nám informace o pozemku kde se bude instalace provádět a to nejlépe
     a) přesnou adresu, abychom se na pozemek mohli podívat přes www.mapy.cz
     b) nákres pozemku s rozměry a s jednotlivými překážkami
     c) aktuální fotografie zahrady, které doplní výše uvedené
     toto vše abychom si udělali co nejlepší obrázek o tom, jak zahrada vypadá

2. na základě výše uvedených informací dokážeme vyhodnotit, jestli je pozemek vhodný pro robotickou sekačku či nikoli. Dokážeme vybrat vhodné modely a udělat si představu o instalaci .

3. pokud je to to nutné, tak se zajedeme na pozemek podívat osobně. To v případě nějakých nejasností.

4. probereme s Vámi, které modely strojů by byly pro Vás nejlepší a společně vybereme vítěze

5. dohodneme se na ceně instalace, která se může pohybovat v rozmezí 8 - 15.000 Kč v závislosti na následujících faktorech
     a) velikost zahrady a složitost instalace
     b) vybraný model stroje (v případě strojú Belrobotics může být cena za instalaci i vyšší)
     c) kde byl stroj zakoupen

6. v dohodnutém termínu přijedeme a provedeme instalaci.

7. po instalaci provedeme zaškolení a podepíšeme předávací protokol

8. spočítáme kolik bylo spotřebováno materiálu a provedeme vyúčtování

9. v případě potřeby provedeme ještě jednu návštěvu, při které je možné provést drobné úpravy

Instalaci provádíme profesionálním strojem zarýváním drátu pod povrch do hloubky cca 5 cm. Po instalaci v zemi uvidíte cca 3 cm široký vyrytý pruh v trávníku, který velmi rychle zaroste trávou. Výhodou je, že můžete bez problémů provádět standardní provzdušnění trávníku bez rizika poškození drátu.

Za instalaci držíme standardní záruku na materiál a práci. Pokud tedy budete mít v budoucnu s instalací problém, tak přijedeme a opravíme. V případě že se bude jednat o problém s materiálem nebo nějakou chybu našeho instalačního technika, tak máte vše zdarma.

Pokud máte o tuto službu zájem, pak nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktech.

Spolupráce

ama Czech s.r.o. je především distributorem zahradní techniky. Výrobky, které najdete v naší nabídce, je možno objednat na našich internetových stránkách, my však doporučujeme nákup přes naše partnery rozmístěné v rámci České republiky. Jednotlivý prodejci jsou schopni Vám poradit s výběrem toho správného výrobku právě pro Vaše potřeby, zajistí Vám jeho dopravu, provedou předprodejní servis a následně zajistí případný záruční a pozáruční servis.

Pro naše prodejce zajišťujeme:

1. pravidelný prodejní trénink tak, aby rozuměli naší nabídce a dokázali co nejlépe poradit zákazníkům.
2. provádíme speciální školení na prodej robotických sekaček Robomow.
3. máme vyškolené prodejce, kteří cestují po své prodejní síti a podporují prodej
4. máme technické pracovníky pro zajištění případné technické podpory a poradenství
5. máme reklamační oddělení pro řešení reklamací v co nejkratším termínu
6. držíme skladovou zásobu sortimentu pro rychlé dodávky zboží
7. držíme skladovou zásobu náhradních dílů pro potřeby servisu
8. poskytujeme zajímavé rabaty nutné pro zajištění prodeje a pro rozvoj našich partnerů

Máte zájem se stát našim prodejním partnerem?
Máte prodejnu s podobným zbožím jako je to naše?
Hledáte nového dodavatele?
Potřebujete rozšířit sortiment?

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na možnosti spolupráce. Rádi uvítáme nové kvalitní partnery pro náš společný obchod. Máme zájem o dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci.