Domeček na robotické sekačky RH1

Neohodnoceno
Značka: AUTO-MOW

Univerzální domeček na robotickou sekačku ke zkrášlení Vaší zahrady. Kompletně zakryje a ochrání vašeho miláčka proti nepřízni počasí.

Dostupnost na dotaz
Kód: ACZ38991098
9 990 Kč 9 990 Kč / 1 ks
Domeček na robotické sekačky RH1
Neohodnoceno
Značka: AUTO-MOW
Domeček na robotické sekačky RH1
Doprava zdarma

Univerzální domeček na Vaši zahradu  RH1

Hledáte domeček na robotickou sekačku k Vaší zahradě? Univerzální domeček  RH1 splní Vaše nároky na  ochranu sekačky před povětrnostními podmínkami a zároveň Vám vytvoří zajímavou dekoraci na zahradě. Domeček je univerzální pro více typů robotických sekaček. Např .Robomomow, Husqvana, Stihl, Gardena.

 Je vyroben z masivního dřeva, které zajišťuje dlouhou životnost a  je  povrchově ošetřen impregnací. Na Vás je, abyste si případný barevný vzhled upravili dle Vašich potřeb. Doporučujeme použít lazurovací nátěr, případně barvu vhodnou na ošetření dřeva.

Domeček má mechanické otevírání a zavírání vjezdu, které je ovládáno pohybem robotické sekačky. Sekačka si při výjezdu otevře dvířka a při zajetí zpět do stanice je za sebou  zavře. Vše se obejde bez použití el. připojení.

Jednoduchou montáží si ve chvilce postavíte domeček na libovolném místě Vaší zahrady bez použití nářadí. Bude k tomu stačit pouze šroubovák na spojení jednotlivých dílů do sebe. Odklopením střechy lze manipulovat v prostoru umístěné sekačky a lze nastavovat parametry přímo na sekačce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky pro robotické sekačky
Záruka: 2 roky
Rozměry: 115x86x70
Rozměry balení: 110x75x17
Materiál: dřevo
Hmotnost: 26,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: