Robotická sekačka Robomow RT300 + doplněk produktu + zimní uskladnění

2 hodnocení
Značka: Robomow

Robotická sekačka Robomow RT300 je základním modelem určeným pro plochy trávníku do 300 m2.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: ACZ22ATBABB619
22 990 Kč –34 % 14 990 Kč 14 990 Kč / 1 ks
Robotická sekačka Robomow RT300 + doplněk produktu + zimní uskladnění
2 hodnocení
Značka: Robomow
Robotická sekačka Robomow RT300  + doplněk produktu + zimní uskladnění
Doprava zdarma 22 990 Kč –34 %
5,0 2 hodnocení

Robomow RT300

Robotická sekačka Robomow RT300 byla vyvinuta a odzkoušena k tomu, aby posunula sečení zahrady opět o něco dál. Technické parametry stroje jsou v jeho kategorii více než dostačující a tak se sečení plochy do 300 m2 stává pro model RT300 jednoduchým úkolem.

Má několik inovativních prvků a se stávajícími parametry navazuje na předchozí model Robomow RX .

- Plovoucí sečení si poradí s nerovností terénu, sekačka nemá problém s uvíznutím, při,kterém dochází k prokluzu a poškození trávního drnu.

- Se sklonem trávníku 30% si dokáže RT model poradit díky silnějšímu motoru, bez zbytečné ztráty výkonu.

- Díky patentovanému samočisticímu systému odstraňování mulče je provoz takřka bezúdržbový. Tento systém odstraňování mulče za provozu stroje, uvolňuje zbytky trávy ze sečení, nechává je jemně nadrcené na trávníku a nikoli uvnitř stroje.

- Robomow RT300 nemá nárazníky. Kapotáž je součástí šasi stroje. Nárazy jsou snímány a analyzovány stavem zatížení motorů pojezdu. Tento systém odstranil jakékoli snímače i mechanizmus uložení kapoty. Systém snímání je převzatý z minulé generace strojů Robomow RX, kde byl odladěn k naprosté spokojenosti a spolehlivosti v provozu.

- Přestože není povrch vašeho trávníku ideálně rovný, patentovaná vysoká trakce terénních kol, spolu s podvozkem, který je řešený se stáním na 3 kolech a rozložením hmotnosti mezi zadní a přední částí stoje, kdy jsou zatěžována více zadní kola, plynule a efektivně navádí stroj po celé zahradě a díky svému hnacímu motoru a nižší rychlosti vás nebude stroj při sečení zahrady rušit.

- Ovládání stroje je pomocí tlačítek na krytu stroje. Robomow RT nemá žádný displej. Ovládací tlačítka slouží k běžnému nastavení a ovládání stroje. Přesné nastavení sekačky provedete pomocí mobilní aplikace*** na vašem mobilním telefonu.

- Nabíjecí stanice je součástí balení každého stroje. Umístění nabíjecí stanice je na okraji trávníku, detailní návod k umístění je v návodu k obsluze. Robomow po vybití najde obvodový drát a po něm dojede až do nabíjecí stanice. Nabíjecí stanici je možné dovybavit stříškou, jež slouží k dodatečné ochraně před povětrnostními vlivy.

Jednoduchý servis Robotických sekaček Robomow

Robomow je na špici i v oblasti servisu. Pro urychlení oprav a snahou neobtěžovat uživatele odvážením do servisu je Robomow® konstruován tak, aby i laik zvládl některé i zásadní komponenty vyměnit doma. S novým dílem zákazník dostane i krátké instruktážní video s opravou. Toto řešení šetří další Váš čas, nervy i peníze. Není třeba čekat na opravu stroje servisem, po dodání dílu opravíte stroj za pár minut!! Najdete jinou takovou sekačku?

 

Snadná jednorázová instalace

Obsahem balení tohoto modelu je obvodový drát i plastové kolíky. Instalaci je tedy možné provést svépomocí okamžitě.

Instalace sekačky je velice jednoduchá a intuitivní. Pomocí přiloženého plastového pravítka s rozměry vzdáleností provedeme natažení obvodového drátu. Připevníme nabíjecí stanici, nastavíme velikost sekané plochy, pracovní čas stroje. Můžeme začít sekat. Nebo instalaci svěříte svému prodejci. Prodejci v převážné většině používají zakladače drátu a obvodový drát založí několik cm pod zem. Drát je tak chráněný proti mechanickému poškození.

 

* podmínky 3 leté záruky jsou uvedeny v záručních podmínkách
** prvky ke kterým je potřeba datová komunikace jsou dostupné pouze pro modely s integrovaným GSM komunikačním modulem. Stroje, které tento modul z výroby nemají je možno o tento modul doplnit a komunikaci tak zajistit. Pro správnou funkci GSM modulu je potřeba datový signál. V ČR je potřeba datový signál od poskytovatele Vodafone, na Slovensku od firmy Telekom.sk.

Použité obrázky jsou pouze ilustračního charakteru a mohou se lišit od výsledného výrobku.
*** Komunikace stroje s mobilním zařízením probíhá na základě bluetooth. Kvalita komunikace může být ovlivněna mnoha faktory na straně mobilního zařízení jako například konkrétní model mobilního zařízení, verze softwaru, dalšími aplikacemi nainstalovanými na daném přístroji, dalšími spárovanými přístroji a podobně. Vzhledem k tomu, že se jedná o okolnosti, které nemůže výrobce Robomow ovlivnit, není možné ručit za 100% komunikaci mezi strojem a konkrétním mobilním zařízením zákazníka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robomow k vlastní instalaci
Šíře sečení: 18
Výška sečení: 15-60
Počet podzón: 2
Počet oddělených zón: 2
Instalační materiál: ano
Délka drátu v balení: 125
Počet kolíků v balení: 150
Motory sečení: uhlíkové
Motory pojezdu: uhlíkové
? Max. sklon plochy: 16,5
? Max. sklon na drátu: 10
? Hlučnost: 69
? Doba sečení: 75
? Doba nabíjení: 180
Typ baterie: Li-ion
Kapacita baterie: 4,3
? Spotřeba energie: 6
Displej: ne
Pojistka proti krádeži: ano
Program sečení: ano
Plovoucí sečení: ano
Komunikace bluetooth (Ble): ano
Robohome: možno dokoupit
Záruka: 3 roky dle záručních podmínek
Max. délka obvodového drátu: 300
Rozměry stroje: 54x43x28
Rozměry balení: 66x54x33
? Váha stroje: 8
? Váha balení: 15,8
Určení: vlastní instalace
GSM modul: Ne
*: pro ideální čtvercové plochy za přirozených růstových podmínek
Doporučovaná plocha m2: 300
Poznámka: plast krytu v lesklém provedení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: