Přihlášení
Ztratili jste heslo?

 +420 498 100 050, +420 739 452 092 info@robotprofi.cz

Robotická sekačka Robomow RK1000

Robotická sekačka Robomow RK1000
Robotická sekačka Robomow RK1000
Novinka
Výrobce: Robomow
Značka: Robomow
Katalogové číslo: ACZ22AKFAFB619
EAN: 4008423917208
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Obrázek k výrobku 60637 - Robomow RK 1000
Novinka
Doprava zdarma

Robotická sekačka Robomow RK1000 je převratnou novinkou ve svém segmentu, která Vás bude bavit. Krásný design, veliký výkon a perfektní střih potěší každého zahradkáře.

Max. plocha trávníku * 1000
Šíře sečení 21
Výška sečení 20-100
Počet podzón 4
Počet oddělených zón 2
Instalační materiál ano
Skladem v ČR Odesíláme / k vyzvednutí: Úterý 04.10.2022 K vyzvednutí je nutná objednávka z eshopu.
Zboží tak budete mít rezervováno, pak si stačí pouze zboží vyzvednout.
39 990,00 Kčs DPH/ ks
39990.00
ks

Robomow RK1000

Robomow RK1000 je nová robotická sekačka v překrásném designu. Kompletně nový stroj staví na zkušenostech z předchozích modelů. 25 let zkušeností, tisíce hodin testování, tisíce hodin práce vývojových techniků a tisíce přání zákazníků se přeměnili v něco úžasného. Poznejte náš nový Robomow RK, na který jsme velmi hrdí. Celou řadou strojů Robomow RK jsme si tolik jistí, že na ni poskytujeme záruku v délce trvání 3 roky*.

Robotická sekačka Robomow RK1000 je určena na plochy do 1000 m2 (při ideálním tvaru pozemku a standardních růstových podmínkách), čímž se hodí na většinu českých zahrad. Tento stroj byl vytvořen tak, aby dobře ladil s přírodou. Kombinace zelené a černé barvy působí přirozeně a nevytváří žádný rušivý prvek. Pojďme se podívat na technické detaily:

________________________________________________________________

 

Snadná instalace a zprovoznění

Co Vás čeká po zakoupení stroje. Základem je jednoduché natažení obvodového drátu podle návodu k obsluze. Drát můžete přichytit plastovými kolíky k zemi, nebo zarýt pod povrch. Následně v menu stroje nebo v mobilní aplikaci*** nastavíte parametry Vaší zahrady a program sečení. To je pro danou chvíli vše. Zhruba po týdnu až dvou zhodnotíte jestli je vše nastaveno správně a případně mírně pozměníte nastavení. 

Dál už se nemusíte o nic starat. Robomow se o vše postará sám. Dle nastaveného programu bude vyjíždět sekat. Když se vybije tak se sám vrátí do nabíjecí stanice, kde doplní energii a znovu vyrazí do práce, dokud nebude mít kompletně hotovo.

Pokud se nechcete o nic starat, pak si s námi můžete domluvit službu kompletní instalace. Více o této službě najdete zde: Instalace robotické sekačky

  Obrázky jsou ilustrační.

________________________________________________________________

 

Snadný vjezd do stanice pro Robomow RK 

Robomow RK1000 nově parkuje ve stanici svou zadní částí. Během testování bylo zjištěno, že stroje mnohem snadněji a také přesněji zajedou do stanice pozadu. Díky pohonu zadních kol je při couvání zajištěna větší přesnost jízdy. Využili jsme toho a naučili Robomow do stanice couvat. Podívejte se níže na video, jak stroj snadno a přesně zajede do stanice a začne se nabíjet. Nyní již Robomow nemine žádnou příležitost k nabíjení.

 

________________________________________________________________

 

Pojezdová jednotka Robomow RK1000

Tento stroj je poháněn dvojicí nezávislých, výkonných bezuhlíkových motorů, které byly pečlivě vybírány a tvrdě testovány pro dlouhou životnost. Motory jsou osazeny převodovkami speciálně konstruovanými pro těžkou práci v náročném terénu. Vše doplňují patentovaná kola, která byla navržena tak, aby co nejlépe držela v travnatém terénu a zajišťovala jistý pohyb stroje po nerovných plochách. Jako komplet je celý pojezd velmi výkonný, což je stvrzeno tím, že si stroj bez problémů poradí se svahy až do sklonu 45%.

        

_______________________________________________________________

 

Sekací jednotka Robomow RK1000

sečení Robomow RKVelmi výkonný motor sečení pohání patentovaný disk, který je osazen čtyřmi asymetricky uloženými noži. Rozložení nožů na disku zajišťuje perfektní střih kdy první řada nožů poseče většinu trávy a druhá řada dokončí to, co první řadě uniklo. S tímto sečením již nejste omezeni na práci pouze za sucha. S tímto sečením můžete v klidu sekat za deště i při rose a vždy bude perfektně posečeno. Celé sečení je uloženo v plovoucím rámu, takže perfektně kopíruje terén, tak vytváří krásně hladký trávník, přesně jak máte tvarovanou zahradu. Velikou výhodou tohoto typu sečení je nízká hladina hluku, která nebude rušit sousedy ani během noční činnosti.

 Sekací talíř je záměrně umístěn na pravé straně stroje co nejvíce u kraje. Stroj několikrát týdně objede zahradu po obvodovém drátu proti směru hodinových ručiček, čímž zajistí perfektní a rovný střih okrajů a eliminuje nutnost dosekávání na naprosté minimum. Při použití okrajové dlažby ve výši trávníku se můžete dosekávání vyvarovat úplně.

Robomow trávu nesbírá, ale nechává ji ležet na trávníku. Pravidelné sečení znamená velmi malé odřezky trávy, které se v trávníku okamžitě ztrácí. Tento způsob sečení se nazývá mulčování a jedná se o velmi šetrnou formu údržby trávníku. Posečená tráva poslouží jako hnojivo trávníku, vrací vlhkost a netvoří odpad jako v případě sečení se sběrem.

 

_______________________________________________________________

Ovládání Robomow RK1000

Není nic jednoduššího než nastavovat a ovládat nové stroje Robomow z platformy RK. K dispozici máme dvě možnosti jak stroj ovládat a nastavovat jednotlivé parametry.

  1. Dotykový 4,3" displej zobrazuje intuitivní menu, pomocí kterého snadno nastavíte vše důležité. Sekačku pomocí displeje můžete také poslat pracovat, zastavit ji a poslat do stanice. 
  2. Mobilní aplikace Robomow umí vše co výše uvedený displej. Navíc můžete zjistit stav Vaší sekačky, stav baterie, případně i historii provozu sekačky**. 

_______________________________________________________________

Bezpečnost Robomow RK1000

Robomow RK1000 je opatřen mnoha bezpečnostními prvky a splňuje veškerá nařízení Evropské Unie. Stroj má integrované různé snímače jako například snímač náklonu, veškeré motory okamžitě rozpoznají v případě přetížení, sama kapota je velmi citlivá na náraz. Veškeré bezpečnostní prvky se soustředí především na bezpečnost uživatelů, ale zároveň slouží k ochraně stroje samotného před jeho poškozením.

Stroj je také vybaven bezpečnostním zámkem proti krádeži. Jednoduše kdo nezná správný pin kód, ten stroj nedokáže ovládat a nastavovat. Takový zamčený stroje je případnému zloději k ničemu

 

 

Robomow vždy byl průkopníkem na poli robotických sekaček, přicházel s vylepšeními, s novými prvky, novými vlastnostmi, aplikoval moderní technologie a neustále pracoval na vylepšení. Nejinak je tomu i v případě strojů z řady RK, která přinesla mnoho vylepšení a novinek. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů. Jsme připraveni s Vámi probrat vše co Vás zajímá..

V balení sekačky jsou přidány následující prvky:
1. speciální přípravky pro samočištění kol pojezdu
2. sada 8 náhradní nožů
3. pravítko pro určení vzdálenosti drátu od okraje při instalaci
4. spojka drátu do stanice
5. spojka přeruěšeného drátu

Chtěli byste vědět, jak se nejlépe postarat o sekačku v zimním období. Zde přinášíme jednoduchý návod jak na to: Co se sekačkou v zimě

 

* podmínky 3 leté záruky jsou uvedeny v záručních podmínkách
** prvky ke kterým je potřeba datová komunikace jsou dostupné pouze pro modely s integrovaným GSM komunikačním modulem. Stroje, které tento modul z výroby nemají je možno o tento modul doplnit a komunikaci tak zajistit. Pro správnou funkci GSM modulu je potřeba datový signál. V ČR je potřeba datový signál od poskytovatele Vodafone, na Slovensku od firmy Telekom.sk.

*** Komunikace stroje s mobilním zařízením probíhá na základě bluetooth. Kvalita komunikace může být ovlivněna mnoha faktory na straně mobilního zařízení jako například konkrétní model mobilního zařízení, verze softwaru, dalšími aplikacemi nainstalovanými na daném přístroji, dalšími spárovanými přístroji a podobně. Vzhledem k tomu, že se jedná o okolnosti, které nemůže výrobce Robomow ovlivnit, není možné ručit za 100% komunikaci mezi strojem a konkrétním mobilním zařízením zákazníka.
Použité obrázky jsou pouze ilustračního charakteru a mohou se lišit od výsledného výrobku.

Představení robotické sekačky Robomow RK a RT

 

Instalace robotické sekačky Robomow RK

 

Vlastnosti produktu

Vlastnost Hodnota
Max. plocha trávníku * 1000 m2
Šíře sečení 21 cm
Výška sečení 20-100 mm
Počet podzón 4
Počet oddělených zón 2
Instalační materiál ano
Délka drátu v balení 225 m
Počet kolíků v balení 300 ks
Motory sečení bezuhlíkové
Motory pojezdu bezuhlíkové
Max. sklon plochy 45 %
Max. sklon plochy 24 stupňů
Max. náklon na drátu 20 %
Hlučnost 64 dB
Doba sečení 40-50 min.
Doba nabíjení 60-120 min.
Typ baterie 18,15V Li-ion
Kapacita baterie 4,9 Ah
Spotřeba energie 4,0 ks
Displej 4,3" dotykový
Pojistka proti krádeži ano
Program sečení ano
Plovoucí sečení ano
Komunikace bluetooth (BLE) ano
Vlastnost jet podél drátu ano
Robohome možno dokoupit
Záruka 3 roky dle záručních podmínek roky
Max. délka obvodovéh odrátu 800 m
Rozměry stroje 66x52x27 cm
Rozměry balení 54x97x32 cm
Váha stroje 10,5 kg
Váha balení 23 kg
Určení vlastní instalace
GSM modul možno dokoupit
* pro ideální čtvercové ploch za přirozených růstových podmínek
Poznámka plast krytu je v lesklém provedení - obrázek neodpovídá

Související výrobky

Domeček Robomow RK5 490,00 Kč / ks
Obvodový drát Robomow 100 m1 490,00 Kč / ks
Obvodový drát Robomow 200 m2 890,00 Kč / ks
Obvodový drát Robomow 650 m9 990,00 Kč / ks
Prohlídka zahrady pro výběr sekačky2 000,00 Kč / ks
Sada plastových kolíků Robomow299,00 Kč / ks
Sada nožů Robomow pro modely RK520,00 Kč / ks
Pro vytvoření hlídacího psa se musíte přihlásit.

Robotická sekačka Robomow RK1000

Spravce
Porovnání výrobků
Porovnat
Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Ty nejnovější produkty, ale také tipy a triky pro Váš trávník. Přihlaste se k odběru novinek a mějte všechny novinky pod palcem jako první.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).
Odhlášení z odběru
Potřebujete poradit?

Nevíte si rady a potřebujete s něčím poradit? Jsme tu pro Vás!

Volat můžete každý všední den
od 8:30 do 15:30 hod.

Telefon +420 739 452 092
Email info@robotprofi.cz
Kontakt

ama Czech s.r.o.
Batňovice 269
542 32, Úpice

Telefon: +420 498 100 050
Mobil: +420 739 452 092
Fax: +420 498 100 051
E-mail: info@robotprofi.cz
Web: www.robotprofi.cz

Naposledy prohlížené zboží
Nemáte doposud žádné navštívené produkty.